Voor volwassenen

Zorginnovaties en Technologie

Voor volwassenen
Let op! Deze cursus is bedoeld voor verpleegkundigen en medewerkers maatschappelijke zorg op niveau 4.
Je moet werkzaam zijn bij een erkend leerbedrijf waar je aan de slag kunt met de opdrachten en de oefeningen. De training wordt gegeven als groepstraject, in opdracht van een werkgever.
Introductie

Over de cursus

In een tijd waarin er in de zorg grote tekorten zijn en de druk hoog is, volgen de technologische ontwikkelingen in de zorg elkaar snel op.

Werknemers in de zorg spelen een belangrijke rol bij het gebruiken van nieuwe zorginnovaties en zorgtechnologieën. Door het volgen van dit leerprogramma ben jij beter in staat om technologische hulpmiddelen voor patiënten te gebruiken of het gebruik ervan aan hen uit te leggen.

Deze cursus biedt een verdieping voor verpleegkundigen en medewerkers maatschappelijke zorg, niveau 4.
 

Programma

Deze cursus bestaat uit e-learning modules, praktijklessen en opdrachten. De e-learning bereidt voor op het praktijkexamen. Tijdens de lesdagen wordt gewerkt aan gezamenlijke opdrachten.
Lees verder

Wat leer je tijdens de cursus?

  • Bijdragen aan de deskundige inzet van nieuwe technologische hulpmiddelen
  • Technologie toepassen op een ethisch verantwoorde manier
  • Het gebruik van technologische hulpmiddelen bespreken met de cliënt
  • Stabiliseren en/of verbeteren van de kwaliteit van leven
  • Voorlichting en advies geven aan cliënten over technologische hulpmiddelen
  • Multidisciplinair samenwerken met betrekking tot de inzet van technologische hulpmiddelen
  • Bijdragen aan zorginnovatie en onderzoek betreffende technologie
  • Voorlichting, advies en instructie geven aan collega’s

 
Lees verder

Certificaat

Je krijgt na afloop van de cursus een erkend mbo-certificaat.

 
Lees verder
Praktische informatie

Praktische informatie

Deze cursus is bedoeld voor verpleegkundigen en medewerkers maatschappelijke zorg op niveau 4.
Je moet werkzaam zijn bij een erkend leerbedrijf waar je aan de slag kunt met de opdrachten en de oefeningen. De training wordt gegeven als groepstraject, in opdracht van een werkgever.
 
Lees verder
 

 


Lees verder
Totale prijs inclusief btw: op aanvraag.
 
Lees verder
Lees verder
Het startmoment is in overleg.

In overleg is de opleiding ook op locatie mogelijk, dit is afhankelijk van de voorzieningen ter plekke. Er moeten voldoende materialen en middelen zijn om de vaardigheden in simulatie te oefenen.

MBO College Almere
Straat van Florida 1, Almere
Lees verder
Contactpersoon: Jacqueline van Egmond 
E-mail: LLO@rocvf.nl  036-549 59 35
Lees verder
Pagina inhoud
Geen open dagen voor deze opleiding
Brochure
Zorginnovaties en Technologie Ontvangen per post Downloaden als PDF