Over de cursus Werken met Baby's
Werken met Baby's wordt als groepstraining aangeboden voor bedrijven die hun medewerkers willen opleiden. Deze cursus geeft pedagogisch medewerkers verdieping in het werken met baby's. Zij ontwikkelen vaardigheden om hun handelen zo goed mogelijk af te stemmen op de behoeften van de baby’s.
De startdata en opleidingslocatie(s) worden in overleg met uw organisatie vastgesteld.
Programma
Het lesprogramma wordt aangeboden in 5 dagdelen van 3 uur. Daarnaast krijgen de deelnemers huiswerk- en praktijkopdrachten mee. Voor de praktijkopdrachten is het belangrijk dat de deelnemers werken op een babygroep of daar mee kunnen draaien.
Op basis van de opdrachten en de reflecties bouwen de deelnemers een portfolio op. Het programma wordt afgesloten met een praktijkexamen.
De totale studiebelasting is 240 uur. Deze belasting bestaat uit de lessen, de huiswerkopdrachten en de praktijkopdrachten.
Lees verder
Wat leer je tijdens de cursus?
Tijdens de cursus Werken met Baby's wordt aandacht besteed aan de ontwikkeling en basisbehoeften van de babyhechting, interactievaardigheden, spelontwikkeling, taalontwikkeling, observeren, begeleiden en stimuleren.
Lees verder
Certificaat Werken met Baby's
Na het succesvol afronden van de cursus ontvangen deelnemers het erkende certificaat Werken met Baby’s. Dit certificaat is IKK-proof en erkend door de branche Kinderopvang.
Lees verder