Stagecoördi-natoren Almere

Stage-contactpersonen voor uw bedrijf bij MBO College Almere en MBO College Poort.
  • Administratie, Juridisch & Managementsupport/Marketing, Communicatie & HRM

    Karim Salhi



    Marly de Jong


    Business 3/4
    m.dejong@rocvf.nl

    Marion Koopman


    Business 3/4
    m.koopman@rocvf.nl

  • Entree

    Marjo Koens


    Entree-opleiding
    036-549 62 05
    m.koens@rocvf.nl

    Linda Veldkamp


    Entree-opleiding
    036-549 62 05
    l.veldkamp@rocvf.nl

  • Handel & Ondernemen

    Joyce Schinkel


    Ondernemen 3/4
    036-549 62 97
    j.schinkel@rocvf.nl

    Tjeerd Bresser


    Handel 2
    036-845 17 82
    t.bresser@rocvf.nl

  • Horeca

    René Cramer


    Horeca 2/3
    06-52 62 16 26
    r.cramer1@rocvf.nl

  • ICT

    Norbert van Eys


    ICT
    036-547 73 66

    Channan de Paauw


    ICT
    036-547 73 66

    Rikke Korswagen


    Software Developer
    06 34 05 26 70
    rkorswagen@roc-dev.com

  • Logistieke Dienstverlening

    Maarten Kunst


    Logistiek

  • Media & Vormgeving

    Mark Wijnands


    Media & Vormgeving 3/4
    06-52 66 35 03
    m.wijnands@rocvf.nl

  • Sport

    Jasper Godschalk


    Sport & Bewegen 2/3/4
    036-547 73 88
    bpvsport@rocflevoland.nl

    Joris Kremers


    Sport & Bewegen 2/3/4
    036-547 73 88
    bpvsport@rocflevoland.nl

  • Techniek

    Paul Bakker


    Techniek
    06-28 28 66 00

  • Toerisme & Recreatie

    Rachel Brands


    Vrije tijd
    036-549 62 97
    bpvvt@rocvf.nl

    Liesbeth Moleman


    Vrije tijd
    036-549 62 97
    bpvvt@rocvf.nl

  • Veiligheid

    Wilfried Walraven


    Beveiliging

    Linda Hoekman


    Handhaver, toezicht en veiligheid
    036-845 17 03
    Handhaver, toezicht en veiligheid

    Kurt van Limbeek


    Veiligheid & Vakmanschap
    036-845 17 03
    k.vanlimbeek@rocvf.nl

  • Zorg & Welzijn

    Richard Hendriks


    Welzijn 3/4
    036 - 549 59 39
    06 23 10 52 30
    r.hendriks@rocvf.nl

    Hanneke Havinga


    Zorg 3/4
    036-549 59 39
    h.havinga@rocvf.nl

    Latifa Doumaz


    DZW
    036-845 17 48
    bpvdienstverlening@rocvf.nl

    Sharlinda Inacio


    DZW
    036 845 17 48
    bpvdienstverlening@rocvf.nl